vrata2020

5 užitečných tipů, jak si vybrat správná garážová vrata

Musí být funkční, bezpečná, hezká a kvalitní. Vybrat ta správná garážová vrata není jen tak. Proto jsme pro vás připravili rádce, který vám s výběrem vrat pomůže

5 užitečných tipů, jak si vybrat správná garážová vrata

Zpět
Štítky:
  • Zpět
  • Garážová vrata

1. Do každé garáže se hodí jiný typ vrat

Dřív měli všichni jen jeden typ vrat. Nyní si však nejdřív musíte vybrat, jaký typ je pro vás ten pravý. Proto jsme pro vás připravili přehlednou tabulku:

Typ vrat

  • Sekční garážová vrata
  • Posuvná garážová vrata
  • Rolovací garážová vrata
  • Dvoukřídlá garážová vrata

Kam se hodí

  • Vrata, která se zasouvají pod strop, jsou moderní klasikou. Uplatnění najdou ve většině garáží.
  • Hodí se do garáží s nízkým stropem a do garáží, kterými se vstupuje do domu.
  • Zarolují se do boxu a ušetří místo pod stropem, kam si můžete schovat třeba lyže.
  • Klasický typ vrat se hodí do garáží, u kterých chcete zachovat tradiční vzhled.

2. Pozor na nekvalitní vrata

Vždy se zajímejte, odkud pochází vrata, která kupujete. Mnoho obchodníků pouze přeprodává nekvalitní a tím pádem nebezpečné výrobky z různých zemí světa. Větší jistotu máte při nákupu u renomovaného českého výrobce.

Největším českým výrobcem je právě LOMAX. Máme 80 poboček ve všech krajích České republiky a garantujeme rychlý servis i dostupnost náhradních dílů.

3. Pořiďte si vrata na míru

Už jsou pryč doby, kdy se zákazník musel přizpůsobit prodejci. Vrata byla k dispozici jen v několika rozměrech a majitelé museli v garážích bourat nebo naopak přistavovat. Výsledek však nikdy nevypadal zcela bezchybně.

Hledejte prodejce, který vám vyrobí na vrata na míru. Jen tak docílíte dokonalého vzhledu i funkčnosti. V LOMAXU jsou vrata na míru samozřejmostí a nic za ně nepřiplácíte.

4. Pohlídejte si záruky

Protože garážová vrata sami vyrábíme, můžeme 100% zaručit jejich kvalitu. Proto dáváme na vratová křídla záruku 10 let. Ve výrobě používáme jen ty nejmodernější metody.

Například dekor nanášíme na materiál ještě před samotnou výrobou panelu. Teprve pak válcujeme tvar sekce a naplníme panel PUR pěnou. Díky této technice je dekor mnohem odolnější než při pouhém nanášení fólie na hotové sekce.

5. Zajímejte se o doprovodné služby

Zajímejte se, jaké doprovodné služby vám prodejce vrat nabízí. Chce po vás, ať sami stavební otvor zaměříte? Když uděláte chybu, dostanete nepadnoucí vrata a nebudete je moci reklamovat.


Proto v LOMAXU vždy necháme zaměřovat naše techniky. V ceně vrat máte i jejich odbornou montáž. Jen tak si můžete být jistí, že budou vrata fungovat tak, jak mají.

Chtějte kvalitu, pořiďte si vrata u LOMAXU

Přestaňte se zlobit se starými vraty a pořiďte si moderní. Kontaktujte nás a my vám s jejich výběrem pomůžeme.