rolety_2020

Nemusíte platit více za energie! Předokenní rolety = vaše úspora.

Není příliš mnoho cest jak opravdu efektivně snížit výdaje za energie. Pravděpodobně nejdůležitější je samozřejmě co nejdokonalejší zateplení domu. Jste si ale jisti, že právě u Vašeho domu je opravdu ideální?

Nemusíte platit více za energie! Předokenní rolety = vaše úspora.

Zpět
Štítky:
Předokenní rolety LOMAX
Předokenní rolety LOMAX

Okny uniká až 30% tepelné energie

Lidské oko nedokáže teplo vnímat. Termokamery však mohou převést záření na elektrický signál a tak unikající teplo zviditelnit. Na termosnímku je možné určit jakékoliv množství referenčních bodů a zjistit tak, jaká je venkovní teplota v daném místě. Na obrázku výše bod Z1 ukazuje teplotu zatažené rolety, bod Z2 teplotu fasády, bod Z3 teplotu okna s vytaženou roletou, bod Z4 teplotu země. Zatímco teploty bodů 1,2 a 4 se jen nepatrně liší od teploty okolního vzduchu (cca o 1 °C), teplota okna (bod 3) je o 9,2°C teplejší než vzduch. Z toho vyplývá, že dochází k opravdu velkým tepelným ztrátám

rolety LOMAX
rolety LOMAX

Předokenní rolety jsou vaší nejlepší investicí

Při dnešních cenách za energie a teplo, jsou právě předokenní rolety LOMAX ideální návratnou investicí. Předokenní roleta navíc snižuje hlučnost až o 16 dB, což ocení každý, kdo má tu smůlu, že jeho okna vedou do hlučné ulice. V létě také výrazně pomáhají udržet v interiéru chladnější klima. A co je v dnešní době dalším kladem předokenních rolet, je fakt, že jsou účinnou překážkou pro zloděje.

Předokenní rolety LOMAX jsou zkrátka nejlepším strážcem tepla, soukromí a bezpečí každého domova.

 

rolety
rolety

Poradíme Vám s výběrem

Objednat si či poptat u společnosti LOMAX předokenní rolety je snadné. Volejte zdarma 800 100 372 nebo vyplňte poptávkový formulář. Naši technici společně s Vámi vyberou nejlepší řešení, zaměří okenní otvory a připraví cenovou nabídku. Vše samozřejmě zdarma a nezávazně. Pak už záleží jen na Vašem rozhodnutí.