vrata2020

Ovládejte svůj dům chytře - podrobnosti

Ovládejte svůj dům chytře - podrobnosti

LOMAX je jednička na trhu, která Vám přináší špičkovou kvalitu a design.

 

Neustále se snažíme o to, abyste se ve svém domě cítili bezpečně, pohodlně, zkrátka jako doma. Proto přichází nový systém Connexoon. Ovládejte s ním venkovní žaluzie a rolety tak snadno, jako nikdy předtím. Stačí vám jediné - mít chytrý telefon!

Můžete tak mít svůj dům vždy na dosah ruky! Ovládejte Váš domov CHYTŘE, jednoduše a odkud chcete!

Při zakoupení předokenních rolet nebo venkovních žaluzií v počtu 5 a více kusů s motorem Somfy iO (Somfy Oximo iO / Somfy RS 100 iO / Somfy RS 100 iO Hybrid) získáváte ZDARMA Somfy Connexoon®, který v sobě nese ovládání typu Access, Terrace, Window v jednom zařízení.

(V případě, že zákazník objedná komplexnější systém SOMFY Tahoma, bude mu cena za Connexoon z objednávky odečtena.)

Connexoon® vám umožní centrálně ovládat a programovat předokenní rolety, venkovní žaluzie, vrata, vjezdovou bránu či markýzu a vnitřní stínění přímo v prostředí Vašeho domova, a to díky připojení k internetu.

K těmto funkcím máte přístup pomocí aplikací Connexoon® na Vašem smartphonu (iOS / Android), takže můžete ovládat stínění odkudkoli.

Akce platí pro objednávky uzavřené od 1. 3. do 31. 5. 2019

LOMAX je stabilní česká firma s tradicí 27 let a statisíci spokojených zákazníků. Výrobky ušijeme na míru Vašeho domu a dokonale vyladíme dle Vašich představ.

Využijte naši akční nabídku a neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace! Volejte zdarma 800 100 372 nebo stačí odeslat poptávku a naši technici Vás budou do dvou pracovních dnů kontaktovat. Můžete taky navštívit některého z našich autorizovaných prodejců po celé ČR.

Uvidíte, že naše kvalitní produkty vlastní české výroby vynikají perfektním zpracováním bez kompromisů a jsou za příznivější ceny, než jste si možná mysleli!